map
Penzion Řepy Penzion Řepy Penzion Řepy Penzion Řepy Penzion Řepy Penzion Řepy Penzion Řepy Penzion ŘepyApartmány Plzeňská,
Praha 5 - Stodůlky

Nově Vám nabízíme 3 apartmány po celkové rekonstrukci.

Apartmány jsou ve vilové zástavbě přímo na hlavní ulici plzeňská na hranici městské části Praha Stodůlky, Praha Řepy, Praha Motol, Praha Zličín, proto je veškerá občanská vybavenost doslova jako na dlani. Apartmány jsou zařízené jak na krátkodobé tak i na dlouhodobé ubytování. Apartmány jsou skvělé dostupné do centra Prahy tramvají ze zastávky u Motola Praha 5, která je 200m po od apartmánu na té samé ulici plzeňská. Tramvaj jede do centra Prahy 20 minut a je ideálním spojením, protože na rozdíl od metra jezdí nonstop. Spojení na metro A, B je také jednoduché autobusem nebo tramvají. Parkování před domem je zdarma a nejsou zde žádné parkování před nebo placené zóny. Můžete zde bez problémů zaparkovat i s větší dodávkou.

Apartmány ideální pro rodiny s dětmi

Apartmány jsou ideální pro rodiny s dětmi které jedou navštívit krásy Prahy a její okolí, tak i pro firmy, které do Prahy dojíždí za práci. V okolí apartmánů jistě využijete mnoho restaurací s klasickou českou kuchyni s výborným českým pivem tak i dnes již oblíbené fast foody, nebo cukrárnu světozor cca 200m od apartmánu. Apartmány jsou ve vilové zástavbě přímo na hlavní ulici plzeňská na hranici městské části Praha Stodůlky, Praha řepy, Praha Motol, Praha Zličín. Letiště Praha je dostupné autobusem nebo taxi, které zajišťujeme non-stop.

Apartmán pro firmy na Praze 5 - Stodůlky

Firmy které dojíždí do Prahy nebo na prahu západ za práci a hledají na delší dobu pro své zaměstnance pohodlí a kvalitu za rozumnou cenu jsou naše apartmány ideální. Jako jedny z mála nabízíme zahradní posezení pro větší skupiny kde je možné grilovat nebo jen tak posedět od 7-22h časové omezení je z důvodu klidu pro ostatní klienty. Vaši zaměstnanci si mohou po pracovní době odpočinout na zahradě a načerpat sílu na další den.

Apartmán Plzeňská, Praha 5 - Ceník

Ceník pro rok 2020 - Kč / € - BEZ SNÍDANĚ
od do Obsazení 1. pokoje Obsazení 2. pokojů
02.01.2022 27.12.2022 1 800 Kč / 75 € 2 500 Kč / 104 €

Apartmán Plzeňská obsahuje 2 pokoje po 2 lůžkách se společnou koupelnou a vybavenou kuchyňí.

Apartmány Plzeňská (1) Apartmány Plzeňská (2) Apartmány Plzeňská (3) Apartmány Plzeňská (4) Apartmány Plzeňská (5) Apartmány Plzeňská (6) Apartmány Plzeňská (7) Apartmány Plzeňská (8) Apartmány Plzeňská (9) Apartmány Plzeňská (10) Apartmány Plzeňská (11) Apartmány Plzeňská (12) Apartmány Plzeňská (13) Apartmány Plzeňská (14) Apartmány Plzeňská (15) Apartmány Plzeňská (16) Apartmány Plzeňská (17) Apartmány Plzeňská (18) Apartmány Plzeňská (19) Apartmány Plzeňská (20) Apartmány Plzeňská (21) Apartmány Plzeňská (22)