map
Penzion Řepy Penzion Řepy Penzion Řepy Penzion Řepy Penzion Řepy Penzion Řepy Penzion Řepy Penzion ŘepyUbytovaní Praha 6 - Pension Řepy v Praze 6

Parkování na uzamčeném dvoře penzionu je bezplatné po dobu Vašeho ubytování. Automobil můžete ponechat v objektu i po dobu Vašeho ubytování v Praze 6.

Penzion Řepy Penzion Řepy Penzion Řepy Penzion Řepy

Všechny pokoje jsou vybaveny:

koupelna   wc   tv   trezor wifi no smoking

Pokoje, které jsou prezentovány v galerii, odpovídají realitě.

Nově zrekonstruované pokoje, hotelového typu, které slouží k Vaší spokojenosti již 20 let, jsou vždy připraveny k Vaší potřebě. Rodinám nabízíme nový apartmán s maximální kapacitou pro 6 osob. Apartmán se skládá ze dvou průchozích pokojů s jednou TV, společnou koupelnou a WC. Doufáme, že ubytování v Praze 6, ale hlavně ubytování v našem penzionu na adrese Prahy 6, pro Vás bude příjemnou dovolenou, nebo služební cestou.

pension-repy - Pokoje - Penzion Řepy penzion-repy - Pokoje - Penzion Řepy hotel-repy - Pokoje - Penzion Řepy penzion-zlicin - Pokoje - Penzion Řepy pension-zlicin - Pokoje - Penzion Řepy penzion-nemocnice-motol - Pokoje - Penzion Řepy hotel-nemocnice-motol - Pokoje - Penzion Řepy levne-ubytovani-praha - Pokoje - Penzion Řepy ubytovani-pro-firmy-praha - Pokoje - Penzion Řepy ubytovani-u letiste-praha - Pokoje - Penzion Řepy hotel-letiste-praha - Pokoje - Penzion Řepy hotel-letiste-vaclav-havel - Pokoje - Penzion Řepy penzion-praha6 - Pokoje - Penzion Řepy penzion-praha5 - Pokoje - Penzion Řepy penzion-stodulky - Pokoje - Penzion Řepy ubytovani-firmy-zlicin - Pokoje - Penzion Řepy ubytovani-ikea-zlicin - Pokoje - Penzion Řepy levne-ubytovani-praha-zlicin - Pokoje - Penzion Řepy ubytovani-pro-remeslnmiky - Pokoje - Penzion Řepy pensionrepy - Pokoje - Penzion Řepy penzionrepy - Pokoje - Penzion Řepy hotelrepy - Pokoje - Penzion Řepy ubytovanimotol - Pokoje - Penzion Řepy ubytovani-bila-hora - Pokoje - Penzion Řepy pension-bila-hora - Pokoje - Penzion Řepy penzion-bila-hora - Pokoje - Penzion Řepy hotel-bila-hora - Pokoje - Penzion Řepy ubytovani-praha - Pokoje - Penzion Řepy

Interiér

Interiér (foto 01)Interiér (foto 02)Interiér (foto 03)Interiér (foto 04)Interiér (foto 05)

Venkovní posezení

Naši dlouholetí klienti využívají penzion - hotel v Praze 6 často pro přespání na jednu noc a následně se nechávají odvézt na Letiště Ruzyně v ranních hodinách. Hotel - penzion je tedy často využíván jako tranzitní ubytování v Praze 6 u Letiště Ruzyně nebo nemocnice Motol. Vše je v penzionu přizpůsobeno jednoduchosti jako ve velkém hotelu, který slouží k těmto tranzitním účelům. Po příjezdu do našeho rodinného hotelu se budete cítit jako doma.

Venkovní posezení (foto 01)Venkovní posezení (foto 02)Venkovní posezení (foto 03)Venkovní posezení (foto 04)Venkovní posezení (foto 05)Venkovní posezení (foto 06)

Ubytování v Praze 6 - nápady kam vyrazit.

Chystáme pro Vás foto galerie : Praha 6 a okolí (kam vyrazit na výlet nejen po Praze 6) hrady a zámky. Hlavně Prahu 6, ale i nejbližší okolí Prahy, například: skanzeny a jeskyně v okolí Prahy západ. Restaurace a bary na adrese Prahy 6 - nedaleko našeho ubytování. Nákupní centra jen v Praze 6 (je jich opravdu mnoho) a další.