map
Penzion Řepy Penzion Řepy Penzion Řepy Penzion Řepy Penzion Řepy Penzion Řepy Penzion Řepy Penzion ŘepyPenzion Řepy nabízí ubytování

Všechny pokoje mají své příslušenství (WC a sprchový kout)vysoušeč vlasů, žehličku, trezor, TV a WIFI internet zdarma.

Pro dlouhé večery a deštivé dny je k dispozici společenská místnost s TV se satelitním příjmem a počítač s internetem k Vaší dispozici. Na naší zahradě můžete v klidu posedět, relaxovat, a dokonce s přáteli opékat maso na našem grilu.

Doprava na Letiště Ruzyně

Samozřejmostí je transfer turistů z Letiště i na Letiště Ruzyně, které je vzdáleno cca 5 minut od pensionu.

Na letiště lze také cestovat autobusem MHD č. 225 (přímý spoj) ze zastávky (Za Slánskou silnicí) vzdálené cca 300 m od pensionu.

Přejít na mapu »

Doprava autem

Na dálnici D5 (Praha →Plzeň) se od nás dostanete autem za 5 minut a na výpadovku (R6) směr Karlovy Vary během 3 minut.

Historické centrum Prahy

Do historického centra Prahy se dostanete za 20 - 30 minut tramvají číslo 9 a 10, která jede ze zastávky (Sídliště Řepy) vzdálené 5 minut volné chůze od penzionu, ale také i tramvají číslo 8 a 22 ze zastávky (Bílá Hora). Velmi snadno tak dojedete na Václavské náměstí, Pražský Hrad či k Národnímu divadlu. - Stanice metra (Stodůlky) je vzdálená 1 km, přímý spoj (autobusem 225 - 4 stanice).

Pro klienty, kteří přijedou automobilem je možné parkování přímo u pensionu. Parkovat v objektu penzionu po dobu Vaší dovolené..

Klienti mají možnost komplexních, cenově zajímavých nákupů - Nákupní centrum Zličín, Metropole Zličín nebo Galerie Butovice, které jsou vzdáleny necelé 2 km od našeho pensionu.

Volné chvíle můžete také strávit příjemnou procházkou v okolí pensionu. V bezprostřední blízkosti jsou i různá sportoviště. Můžete si zahrát např. squash, stolní tenis, bowling, billiard. V blízkosti je také posilovna (Squashpark). Mnoho možností a tras je zde i pro turistiku a cykloturistiku.

Prohlédněte si detailní popis okolí našeho pensionu.