map
Penzion Řepy Penzion Řepy Penzion Řepy Penzion Řepy Penzion Řepy Penzion Řepy Penzion Řepy Penzion ŘepyPenziony Praha - Hotely Praha - Penzion Řepy

Hledáte pro ubytování hotel nebo penziony v Praze? Doufáme, že natrefíte na naše stránky.

Klientům nabízíme ubytování již od roku 1990 v malém rodinném hotelu v Praze.

Co se píše o našich ubytovacích službách

Příjemná slova, která byla napsána o nás a našich službách spojených s ubytováním, nám dodávají patřičnou sílu a elán do práce. Mnohokrát děkujeme.

Rodinný hotely v Praze nebo penziony jsou velice žádané ubytování.

Rodinný hotel v Praze je, podle průzkumů, žádanější než klasický hotel. Jsme rádi, že můžeme našim klientům nabídnout ubytování v rodinném zázemí na hranicích Prahy 6 (Řepy, Bílá Hora, Ruzyně) a Prahy 5 (Zličín, Motol, Stodůlky).

Proč rodinný hotel v Praze?

Na otázku, vybrat si penziony v praze nebo rodinný hotel v Praze, je jednoduchá odpověď. Náš rodinný hotel/penzion je provozován pouze rodinnými příslušníky, proto máme ke klientům jedinečný osobní přístup. Nabízíme klientům veškerý komfort a rodinné pohodlí hotelu.

Proč piloti a letušky využívají penziony v Praze a okolí?

Penziony u letiště Václava Havla (Praha Ruzyně) využívají kromě českých či zahraničních turistů i firmy z letiště Praha pro své pracovníky a zaměstnanci či manažeři různých firem z Prahy 6. Náš rodinný hotel využívají velice rádi letušky a piloti z blízkého letiště V. Havla, kteří si naše ubytování zamilovali díky vhodné pozici a klidnému vzdušnému koridoru.

Odlet z letiště v ranních hodinách

Zajišťujeme odvozy po celý den, na letiště a z letiště (Letiště Praha Ruzyně), a proto se nemusíte bát zmeškání letu. Nejvíce k nám jezdí klienti, kteří míří letecky na dovolenou. Našim klientům začíná dovolená právě v našem rodinném hotelu/penzionu u letiště a my si toho vážíme. Je nám odměnou se starat o nové klienty, kteří přijeli na doporučení od našich spokojených zákazníků. Řada spokojených klientů se přihlásila na naše stránky facebooku.