map
Penzion Řepy Penzion Řepy Penzion Řepy Penzion Řepy Penzion Řepy Penzion Řepy Penzion Řepy Penzion ŘepyPenzión Řepy v Prahe

Penzion Řepy Penzion Řepy Penzion Řepy

Všetky izby Penziónu sú vybavené:

koupelna   wc   tv   trezor wifi no smoking

Izby, které jsou prezentované v galerii odpovídají realitě.

Nově zrekonstruované pokoje, hotelového tipu, které slouží k Vaší spokojenosti, jsou vždy čisté a plně funkční k Vaší potřebě. Rodinám nabízíme náš nově zrekonstruovaný apartmán pro maximálně 6 osob. Apartmán se skládá ze dvou průchozích pokojů s jednou televizí a společnou koupelnou a WC.

Pokoje (foto 01)Pokoje (foto 02)Pokoje (foto 03)Pokoje (foto 04)Pokoje (foto 05)Pokoje (foto 06)Pokoje (foto 07)Pokoje (foto 08)Pokoje (foto 09)Pokoje (foto 10)Pokoje (foto 11)Pokoje (foto 12)Pokoje (foto 13)Pokoje (foto 14)

Hala

Interiér (foto 01)Interiér (foto 02)Interiér (foto 03)Interiér (foto 04)Interiér (foto 05)Interiér (foto 06)

Venkovní posezení

Naši dlouholetí klienti využívají penzion často pro přespání na jednu noc a následně se nechávají odvést na letiště Ruzyně i ve velmi ranních hodinách. Penzion je tedy obvykle využíván jako tranzitní ubytování v Praze 6 u letiště Ruzyně. Vše je v penzionu přizpůsobeno jednoduchosti jako ve velkém hotelů, který slouží k těmto tranzitním účelům. Přesto je ubytování v našem penzionu rodinného tipu a budete se zde cítit jako doma.

Venkovní posezení (foto 01)Venkovní posezení (foto 02)Venkovní posezení (foto 03)Venkovní posezení (foto 04)Venkovní posezení (foto 05)Venkovní posezení (foto 06)